ARKTIKA villased vildid

32,00 €

ARKTIKA villased vildid on väga soojad ning sobivad ühtviisi hästi nii krudisevale lumele kui külmale põrandale. Kui oled need oma jala järgi sisse kandnud, siis ei pruugi enam tähelegi panna, on need sul jalas või mitte. Kui vildid niiskust peaksid saama, siis kindlasti ei peaks neid radiaatori või ahju peale panema, vaid võimaldama neil rahulikult oma kohas kuivada. Ainult siis võib kindel olla, et vildid pärast kuivamist sama suured on ennegi.

Tootekood: 602
Kaubamärk:
Ühik: paar

Parameetrid


* Meeste suurus

Kogus: - +
Sarnased tooted

Kummitallaga villased vildid hoiavad jalad kuivad ja soojas ka märjema ilmaga. 

Tootekood: 702
39,60 €

Kummitallaga peenvillased vildid hoiavad jalad kuivad ja soojas ka märjema ilmaga. Tänu kõrgele sääreosale on viltidega võimalik ka pakemas lumes ringi kahlata.

Tootekood: 701
45,60 €

ARKTIKA peenvillased vildid on väga soojad ning sobivad ühtviisi hästi nii krudisevale lumele kui külmale põrandale. Nendegi viltide puhul on oluline need oma jala järgi sisse kanda ja siis ei pruugi enam tähelegi panna, on need sul jalas või mitte. Kui vildid niiskust peaksid saama, siis kindlasti ei peaks neid radiaatori või ahju peale panema, vaid võimaldama neil rahulikult oma kohas kuivada. Ainult siis võib kindel olla, et vildid pärast kuivamist sama suured on ennegi.

Tootekood: 601
35,00 €

Kui enamasti on TEP-tallaga peenvillaseid vilte toodetud lastele ja naistele, siis mõni paar on jõudnud ka meeste valikusse. 

TEP (termoelastoplast) on väärikas alternatiiv kummile

Sarnaselt muudele jalanõudele sõltub ka viltide mugavus ja vastupidavus talla kvaliteedist. Viimastel aastatel on lisaks kummile kasutusele võetud ka termoelastoplast (TEP), mille peamisteks eeslisteks  on:

  • Elastsus, mis ei takista jalalaba loomulikke liigutusi.
  • Kerge kaal, mis on saavutatud talla väliskihi monoliitsuse ja sisekihi poorsusega. Mida kergemad on vildid, seda vähem jalad väsivad.
  • Vastupidavus nii kulumisele (näiteks asfaldil käies)kui ka paindumistele.
  • Külmakindlus kuni -40°C, mis ei too kaasa TEP-taldade lõhenemist ka väga madalate temperatuuride juures ning takistavad külmal läbi taldade jalgadeni jõudmast.
  • Libisemiskindlus, mis on TEP-taldade puhul saavutatud piisavalt sügava mustriga (kummitallaga viltidel tallamuster puudub).
  • Põrutuskindlus, mis tuleneb TEP-taldade suurepärastest elastsusest.
  • Niiskuskindlus. TEP-tallaga vildid hoiavad niiskuse jalgadest eemal.
  • Hea hinna-kvaliteedi suhe on TEP-tallaga viltide puhul tuleneb tooraine madalatest hindadest, mis võimaldab TEP-tallaga vilte pakkuda sama hinnaga kui kummitallaga vilte. 
Tootekood: 801
54,00 €