Jalgrattahoidja tagaluugile Thule RaceWay 992, 3-le

409,90 €

Revolutsiooniline Thule RaceWay on meie tugevaim, turvalisim ja kõige hõlpsamalt kasutatav auto taha paigaldatav jalgrattahoidik.

Tootekood: 69-992
Kaubamärk:
Ühik: tk
Kogus: - +

VideoSure-Tighti rattakinnitustrossid tagavad sõiduki jaoks maksimaalselt ohutu kinnituse. Patenditud FitDial tagab "täiusliku sobivuse" teie sõidukiga. Vormitud kummipolster hoiab raami sõidukil kindlalt paigal ja kaitseb sõidukit kriimustuste eest. Teekatte põrutusi neelavad RDT-tehnoloogiaga (Road Dampening Technology) kvaliteetsed hoidikud hoiavad jalgratta kindlalt raamil. Patenditud kinnitid No-sway aitavad vältida jalgrataste ning jalgratta ja sõiduki vahelist kontakti. Kitsad kaitseservad mahutavad mitmesuguseid rattaraame (sh väiksemaid lastejalgrattaid) ning on kokkuklapitavad. Jalgratta saab lukustada hoidiku külge ning jalgrattahoidiku saab lukustada katuseraami külge (lukud on komplektis kaasas). Hõlpsaks transportimiseks ja mugavaks hoiustamiseks kokkuklapitav. Sellel tootel ei ole universaalset paigaldust. Konkreetsete automudelitega seotud teabe saamiseks kasutage Thule tooteotsingusüsteemi. Kasutage mittestandardsete raamidega jalgrataste (nt naisterataste, BMX-ide ja mägijalgrataste) kinnitamiseks adapterit Thule Bike Frame Adapter 982.
 

Kandevõime (jalgrattad) 3
Sobib välise varurattaga autole x
Kandevõime (kg) 45
Jalgratta maksimaalne kaal 15 kg
Elektrijalgratastele x
Kaal (kg) 10.6 kg
Sobivad raamimõõtmed All
Sobivad rehvimõõtmed All
Eemaldatavad raamihoidikud x
Hoidiku paigaldus Reguleeritavad kinnitusrihmad
Jalgratta lukustamine hoidiku külge v
Hoidiku lukustamine auto külge v
Ühildub süsteemiga One Key System v
Sobib enamikule ketaspiduritega jalgratastele v
Muud andmed -
Mudeli number 992 
Sarnased tooted

Lihtne tagaluugile paigaldatav jalgrattahoidik luukpäradele ja sedaanidele (3 jalgratta jaoks).

Tootekood: 69-968
179,90 €

Nutikate funktsioonidega ja kiirkinnitusega jalgrattahoidik universaalidele ja luukpäradele (3 jalgratta jaoks).

Tootekood: 69-9103
239,90 €

Vaid mõne hetkega paigaldatav jalgrattahoidja Thule ClipOn High 2 auto tagaluugile, mille asetus ei varja tagatulesid ega registreerimisnumbrit. Seda võimaldab spetsiaalne patenteeritud paigaldussüsteem. 

Tootekood: 69-9105
324,90 €

Vaid mõne hetkega paigaldatav jalgrattahoidja Thule ClipOn High 2 auto tagaluugile, mille asetus ei varja tagatulesid ega registreerimisnumbrit. Seda võimaldab spetsiaalne patenteeritud paigaldussüsteem. 

Tootekood: 69-9106
324,90 €

Praktiline ja suurepärase disainiga jalgrattahoidja Thule WanderWay 2 Volkswagen T6 tagaluugile.

Tootekood: 69-911001
689,90 €