Tootegrupid

Kott Thule Legend GoPro®

39,95 €
Tootekood: 69-TLGC101K
Ühik: tk
Kogus: - +
Löögikindlasse polsterdatud sahtlisse mahuvad GoPro® kaamera, LCD Touch BacPac™, kaugjuhtimispult, lisapatareid ja SD-kaardid. Eemaldatav võrkkattega vahtkummist polster võimaldab sisemust tolmust, mudast, liivast ja kogunenud mustusest hõlpsasti puhtaks loputada. Kaanetaskusse mahuvad laadijad, kaablid ja kinnitusrihmad. Elegantse disainiga, mahub hõlpsalt teise kotti. Pooljäik konstruktsioon ja vastupidav viimistlus tagavad kaitse ja kindla haarde. Suured tõmblukutilad lasevad luku ka kindas käega hõlpsalt lahti tõmmata. Juurdekuuluva hõlpsasti haaratava käepideme saab karabiinhaagiga kinnitada ka vöö, rihmade või koti külge. Sisevoodri erksavärvilise materjali taustal on kerge väikseid esemeid üles leida. Tänu mugavale pistmikule saab GoPro'd liikvel olles laadida.
Sarnased tooted
Kaamerakott Thule Perspektiv Action Camera Case
Mahutage järgmisse sihtpunkti suundumiseks kaamera GoPro® koos vajalike kinnituste ja seinalaadijaga ühte kotti.
Tootekood: 69-TPGP-101
40,00 €
Reisikott Thule Covert CSC Sling
Suurepärane lahendus fotograafidele, kes soovivad kaasas kanda vaid kõige vajalikumat.
Tootekood: 69-8040-17
100,00 €
Reisikott Thule Perspektiv L. Toploader
Silverton, Colorado – hoia alt. Kui kuulsalt Rope De Rope suusarajalt alla kihutate, ei jää tänu mitmekülgsetele kinnitamis- ja kandmisvõimalustele ükski kaader salvestamata. Saate digipeegelkaamera koos akupaki ja objektiiviga (70–200 mm, f/2,8) kotti pakkida ning vajadusel sellele kiiresti juurde pääseda, et väärtuslikke kaadreid jäädvustada.
Tootekood: 69-803200
120,00 €
Transpordikott Perspektiv Compact Sling
Loodud aktiivsele minimalistile, kes on harjunud vähe kaasas kandma ning soovib oma digipeegelkaamerat käeulatuses hoida. See kaameraümbris mahutab kõike vajalikku (kompaktkaamera koos nelja objektiiviga või digipeegelkaamera koos tarvikutega) ega koorma teid seejuures liiga palju.
Tootekood: 3201962
99,00 €
Reisikott Thule Covert CSC Satchel
Kompaktne kandelahendus minimalistlike fotograafide jaoks, kes teavad, et „vähem on rohkem”.
Tootekood: 69-3202778
50,00 €