Thule keskkonnapoliitika

Meie arvates peaksid Thule tooted keskkonda võimalikult vähe mõjutama ning seda mitte ainult selle pärast, et nii on õige. Thule olemasolu aluseks on tervislik vabaõhukeskkond, kus saate nautida aktiivset eluviisi.

 Arengule keskendumine
Keskkonnamõju vähendamiseks valisime välja viis kindlat põhivaldkonda, mis aitavad meil oma tegevust suunata ja aastast aastasse meie arengut mõõta. Nendeks on toode, energia, vesi, jäätmed ja taaskasutus, ning teenuste vastutustundlik sisseostmine ja logistika. 

Toode
Meid tuntakse stiilse, turvalise tootekujunduse ja innovatsiooni poolest, kuid me mõtleme ka keskkonnale. Toote keskkonnamõju vähendamisel arvestame paljude erinevate faktoritega – alustades kujundusest ja materjalidest ning lõpetades tootmise, praktilisuse, remondi ja taaskasutusega. Üks parimaid viise on aga lihtsalt toote eluea pikendamine selle kvaliteedi kaudu, nii et toode oleks olenemata teie aktiivsest eluviisist väga vastupidav.

Energia
Energia on kogu meie tegevuse aluseks. Kuid kavatseme tarbitava energia kogust vähendada ja kasutada enam taastuvenergiat.

Vesi
Kuna vesi on järjest hinnalisem loodusvara, piirame vee tarbimist tootmises ja kontorites. Rakendades tootmises suletud süsteemi, vähendame reovee hulka ja tagame, et meie reovesi mõjutab keskkonda võimalikult vähe.

Jäätmed ja taaskasutus
Vähendame tootmise käigus tekkivate materiaalsete jäätmete hulka ning teeme kõik selleks, et suurendada taaskasutatavate jäätmete kogust.

Teenuste vastutustundlik sisseostmine ja logistika
Eelistame teile Thule tooteid pakkudes nutikaid, hoolivaid lahendusi. Ökoloogilise jalajälje vähendamiseks teeme koostööd tarnijatega, et arengule koos kaasa aidata. 

Lisateave 
Külastage Thule kontserni keskkondliku jätkusuutlikkuse lehte, millelt saate alla laadida ka Thule kontserni keskkonnaaruande ja lugeda lisateavet meie keskkonnaalase töö kohta. Kui teil on selle kohta kommentaare või soovite anda tagasisidet, saatke meile meilisõnum aadressile greenideas@thule.com