Thule kvaliteet

 

Keskust Thule Test Center™ külastades võiksite arvata, et meile ei meeldi meie tooted. Kuid siis näeksite rahulolu inseneri näol, kes kinnitab haakekonksule paigaldatavale jalgrattahoidikule soovitatud maksimaalsest kaalust kaks korda suurema raskuse ning vajutab nuppu, et jäljendada nii sõitmist kaks korda ümber maailma. Võite märgata ka lustakat naeratust tehniku näol, kes naudib katuseraamide katsetamist äärmise kuumuse, külma, UV-kiirguse, niiskuse ja isegi päris kangete kemikaalidega. Või näha inseneri, kellele meeldib üle kõige katuseboks kelgule kinnitada ja seejärel kokkupõrge sooritada – see teeb üle 100 kokkupõrkekatse aastas!

Ohutus ennekõike
Seda kõike tehakse Thule peamise prioriteedi nimel – teie ja teie lähedaste ohutuse nimel. Toote vastupidavus ja kvaliteet on samuti olulised, kuid meie põhjalike ja nõudlike laborikatsete kaudu panustame enim ohutusele. Seetõttu oleme välja arendanud programmi Thule Test Program™ ning üle 25 Thule standardi, mis nõuded ületavad selgelt kehtiva ISO standardi. 

Äärmuslik katsetamine
Selleks et tooted võiksid Thule logo kanda, testitakse neid keskuses Thule Test Center™ äärmuslikes tingimustes. Tehakse nii kõrbekuumuse, arktilise külma, veekindlus-, kukkumis- ja tuuletunneliteste kui ka tõmbe-, löögi- ning kokkupõrkekatseid. 

Maailm on meie labor
Loomulikult testime oma tooteprototüüpe ka reaalses keskkonnas ja katsetame funktsioone, mis muudaksid toote ohutumaks, hõlpsamini kasutatavaks ning stiilsemaks. Kui jääme tulemusega rahule, teame, et teie jääte samuti.

Testime oma toodete juures kõike ja rohkemgi veel, seega ei pea teie sellele isegi mitte mõtlema. Lõppude lõpuks vajab ju teie aktiivne elu elamist. Ja mida väljendab see naeratus inseneri näol? See väljendab uhkust.

 

Thule katsetamine

Kui kaugele me oma toodete katsetamisega läheme? Tutvuge keskusega Thule Test Center™ ja avastage filosoofia, millel Thule Test Program™ põhineb. 

 

Jalgrattahoidikud

Kui võtate kaasa ühe või mitu lemmikratast, siis soovite oma jalgrattahoidikut täielikult usaldada. Thule Test Program™ võimaldab teil seda teha. 

 

Nutitelefonide ja tahvelarvutite ümbrised

Nutitelefoni või tahvelarvuti kõigest mõne sentimeetri kõrguselt mahakukkumine võib lõppeda väga halvasti. Seepärast katsetame Thule ümbriseid, kukutades neid inimese pea kõrguselt. Vaadake järgi!