Transpordilahendus haakekonksule

Haakekonks on üks tänuväärsemaid sõiduki lisasid ent kasutust leiab see väga harva. Olgu tegemist veidi õlise paadimootori või muruniidukiga, tolmuse põrandalihvimismasina, jalgratta, mullaste kartulikottide või puuistikutega, ikka püütakse need auto salongi sokutada, sest haagise rentimiseks on seda kraami lihtsalt liiga vähe ning selle kraami katuseraamile upitamine ja sinna kinnitamine on liialt keeruline.

Pakiraam Thule EasyBase 949 on suurepärane lahendus neile, kel vahel tarvis suuremat või enam määrivat pagasit transportida ning soovivad selleks oma sõiduki küljes oleva haakekonksu korralikult tööle panna. Pakiraam Thule EasyBase 949 on praktilise meelega inimesele otsekui loodud. Selle kandevõime on kuni 60 kg ning see võimaldab muretult kohale toimetada väga erinevat laadi kaupa.

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Põhilahendus kauba paigaldamiseks haakekonksule.

Tootekood: 69-949
345,57 €

Hõlpsalt juurdepääsetav ja ruumikas transpordilahendus auto taha paigaldamiseks.

Tootekood: 69-900
650,57 €

Kerge ja vastupidav pagasiboks Thule BackSpace XT on geniaalne lahendus kõikidele Thule VeloSpace XT jalgrattahaidja omanikele, mis võimaldab oma hoidikud lisaks jalgrataste transportimisele kasutada ka mis tahes muu, ebastandardse kujuga pagasi ja reisivarustuse transportimiseks. 

Tootekood: 69-9383
752,23 €