Haakekonks on kasutamiseks

19.08.2016 / 0 kommentaari

Haakekonks on üks tänuväärsemaid sõiduki lisasid ent kasutust leiab see väga harva. Olgu tegemist veidi õlise paadimootori või muruniidukiga, tolmuse põrandalihvimismasina, jalgratta, mullaste kartulikottide või puuistikutega, ikka püütakse need auto salongi sokutada, sest haagise rentimiseks on seda kraami lihtsalt liiga vähe ning selle kraami katuseraamile upitamine ja sinna kinnitamine on liialt keeruline.

Pakiraam Thule EasyBase 949 on suurepärane lahendus neile, kel vahel tarvis suuremat või enam määrivat pagasit transportida ning soovivad selleks oma sõiduki küljes oleva haakekonksu korralikult tööle panna. Pakiraam Thule EasyBase 949 on praktilise meelega inimesele otsekui loodud. Selle kandevõime on kuni 60 kg ning see võimaldab muretult kohale toimetada väga erinevat laadi kaupa.

Pakiraamile on tõepoolest väga mugav ja lihtne tõsta nii muruniiduk, kartulikotid kui linnast maale või jäätmejaama toimetamist vajavad puulehed või oksarisu. Madala tõstekõrguse tõttu on seda väga lihtne teha ning hoolitseda tuleb vaid selle eest, et pagas tugevasti pakiraami külge kinni saab. Selleks sobivad suurepärast Thule koormakinnitusrihmad. Neid on erineva pikkusega ning ühest komplektist peaks eluks ajaks piisama.

Pakiraamile EasyBase saab samuti ilma ühegi tööriista abita kinnitada veekindla transpordikoti EasyBag, mis sobib suurepäraselt määrdunud spordivarustuse ja muu mittegabariitse pagasi transportimiseks. Teibitud õmbluste ning integreeritud tõmblukuga suletava pagasikoti saab pärast kasutamist mugavalt märja lapi või pesuriga puhtaks pesta, kuivatada, väikeseks pakiks kokku klappida ning asetada komplekti kuuluvasse hoiukotti. Seda on omakorda väga mugav kuni järgmise kasutuskorrani hoiustada nii sõiduki pagasiruumis kui garaaži riiulil.

Thule EasyBase pakiraamile on võimalik paigutada ka lisakaitset ning eriti turvalist käitlemist nõudva pagasi jaoks mõeldud transpordiboksi Thule BackUp. Ilma ühegi tööriista abita pakiraamile kinnituv transpordiboks on väga turvaline, näeb hea välja ning lisab sõidukile tervelt 420 l pagasiruumi.

Reeglina varjutab haakekonksule paigaldatav pakiraam Thule EasyBase kinni sõiduki numbrimärgi ning seetõttu on nutikas oma sõidukile kolmas numbrimärk lisaks taotleda. Thule EasyBase'il on selle jaoks kõikide nõuete kohaselt valgustatud koht kenasti olemas. Numbrimärgi taotlemine pole aga üldse keeruline ega kallis.

NB! Pakiraamile lahtiselt paigutatud esemeid on hea sõiduki tagumiste rataste alt tuleva tolmu ja kiviklibu eest tugevama kile või koormakatte abil kaitsta.

 

Kommentaarid