Katuseraam on asendamatu

19.08.2016 / 0 kommentaari

Sõidukit ostes oleme harjunud tähelepanu pöörama lisadele, mis meie auto kasutamise mugavamaks, turvalisemaks või lihtsalt ilusamaks muudavad. Ja kui oleme näiteks püsikiirusehoidja, tahavaatekaamera või autotelefoni kasutamise mõnusid korra tunda saanud, siis ei soovi me nendest enam loobuda ning hoolitseme selle eest, et need lisad ka meie järgmisel sõidukil olemas oleksid.

Sama lugu on ka Thule katuseraamidega, mis muudavad märkimisväärselt autoomaniku arusaama sellest, milleks ta oma autot kasutada saab ja milleks mitte. Kel katuseraami pole, hakkavad telefonist otsekohe mõne suurema autoga sõitva tuttava numbrit otsima, et ühest kohast teise vedada näiteks mõni  uks, plekitahvel,  madrats, veetünn või mõni muu suurem ese. Thule katuseraamide omanikud sõidavad aga rahulikult punkti A, tõstavad transportimist vajava eseme katuseraamile, kinnitavad Thule koormarihmaga turvaliselt raami külge ning toimetavad selle punkti B. Lihtne.

Thule katuseraam on otsekui vundament või platvorm, mille külge saab kinnitada uskumatult palju esemeid - jalgrattad, süstad, kanuud, purjelauad koos mastidega, kitsamad paadid, rääkimata juba mainitud, suuremõõdulistest esemetest. Korralik katuseraam tagab sellele nõuetekohaselt kinnitatud  esemed jõuaksid turvaliselt sihtkohta.

Ja kui ühel hetkel sõiduki välja vahetate, siis võite rahuliku südamega katuseraamid koos sellele soetatud kinnitusvahenditega alles hoida ning uue auto puhul käiku lasta. Sageli piisab vaid katuseraami talade, jalgade või paigalduskomplekti väljavahetamisest ning saategi oma eelmise auto puhul kasutatud transpordisüsteemi taas kasutusele võtta.

NB! Soovitav on katuseraamile kinnitatud pagasist kuni sihtpunkti jõudmiseni teadlik olla, et vältida jalgrattad, katuseboks vms katusel garaaži või parkimismajja sisse sõitmist, mis tekitab reeglina nii pagasile, sõidukile kui sissesõiduavale märkimisväärset kahju. 

Kommentaarid