Tootegrupid

Veekindel seljakott jalgrattamatkaks Thule Pack'n Pedal Commuter Backpack

149,90 €

See stiilne ja veekindel seljakott sobib ideaalselt mis tahes ilmastikutingimuste korral rattaga tööle sõitmiseks või oma lemmikspordiala varustuse vedamiseks.

Tootekood: 69-100070
Kaubamärk: Thule
Ühik: tk
Kogus: - +

Veekindel allakeeratava ülaosaga põhisahtel hoiab asjad kuivad. Kokkurullitava kinnitussüsteemi abil saab kiivri turvaliselt hoiule panna, kui seda parajasti ei kasuta. Kotti kaitsevad kokkupakitav erksavärviline vihmakate ja peegeldav siiditrükimuster. Kuumvormitud ja löögikindel SafeZone-sahtel kaitseb päikeseprille, nutitelefoni või muud kergesti purunevat varustust. Polsterdatud ja eemaldatav 15-tollist sülearvutit mahutav sahtel ning tahvelarvuti tasku on maksimaalse mugavuse tagamiseks paigutatud koti peale, mitte vastu teie selga. 360 kraadi ulatuses helkivad elemendid muudavad teid igast küljest paremini märgatavaks Sahtli U-kujulise lukuga salataskus on esemed turvaliselt oma kohal. EVA-seljaosas asuvad õhukanalid ja õhku läbilaskvad õlarihmad tagavad maksimaalse mugavuse ja õhuringluse. Tänu seljaosa vilkuva tule kinnituskohtadele ja vihmakattele pole vaja kotti ratta külge kinnitada. Sisevoodri erksavärvilise materjali taustal on kerge väikseid tarvikuid üles leida

Sarnased tooted

Kerge, vastupidav ja veekindel jalgrattakott sobib hästi esipakiraamile paigutamiseks. Tänu hõlpsale kinnitussüsteemile on seda mugav nii rattal transportida kui ka käes kanda.

Tootekood: 69-100006
99,00 €

Veekindel jalgrattakott sobib suurepäraselt jalgrattaga töölkäijatele, sest see on veekindel ja selles on uuenduslik riistvara, sisseehitatud tuletaskud ja sülearvutitasku.

Tootekood: 69-100010
119,00 €

Veekindel jalgrattakott sobib suurepäraselt jalgrattaga töölkäijatele, sest see on veekindel ja selles on uuenduslik riistvara, sisseehitatud tuletaskud ja sülearvutitasku.

Tootekood: 69-100011
119,00 €

Istmealune kott sisaldab nutikat tööriistakotti, mis hoiab tööriistad korralikult oma kohal, et need vajaduse korral hõlpsasti üles leiaksite.

Tootekood: 69-100013
20,00 €